Pokers- spēle, kas aizrauj!

Pokers ir viena no vissenākajām un aizraujošākajām kāršu spēlēm, jo prasa no spēlētāja ne tikai to, lai būtu priekšzināšanas, bet arī gana spēcīgu mentālo sagatavotību. Pokerā viena no izaicinošākajām daļām ir spēja un prasme nenodot sevi, savas emocijas un savas kārtis. Pokers nav kāršu spēle, ko var spēlēt tikai tāpēc, lai pārbaudītu savu veiksmi, lai to spēlētu, ir svarīgi zināt ne tikai spēles noteikumus, bet arī dažādus specifiskus knifiņus, kā arī jāpārzina cilvēku psiholoģija. Zemāk apkopoti daži interesanti fakti par pokeru.

  • Svarīga ir pieredze! Protams, jo lielāka pieredze, jo arī lielāka iespēja vinnēt šo aizraujošo pokera spēli, savukārt, ja ir vēlme tikai pārbaudīt savas veiksmes koeficientu, tad piemērotāka noteikti būs kāda cita kāršu spēle.
  • Pokers ir ļoti daudzveidīgs! Jāņem vērā tas, ka pokera spēlei ir daudz un dažādu nianšu atkarībā no tā, kur spēle tiek spēlēta – kādā valstī, kādā draugu lokā vai kādā vietā. Kopumā pokeram ir vairāk kā 120 dažādas oficiālās spēļu versijas, kas ļauj katram izvēlēties sev tīkamāko un piemērotāko.
  • Pokera veiksmes atslēga- drosme un stratēģija! Pokers nav spēle priekš tiem, kuriem būtu bail no izaicinājumiem vai, kuriem nepatīk iedziļināties,  jo tieši stratēģijas izveidošana, iedziļināšanās spēlē un loģiskā domāšana ir tās lietas, kas spēli padara par vienu no populārākajām kāršu spēlēm visā pasaulē.
  • Ļoti svarīgs aspekts, kas jāņem vērā spēlējot jebkuru no pokera versijām – nebūt pārāk emocionālām, nenodot savas izjūtas ar sejas izteiksmēm, mīmiku vai ķermeņa valodu, bet gan paļauties uz jau pieminētajām loģikas un stratēģijas prasmēm. Šajā spēlē sasniegt teicamus rezultātus nebūs iespējams, ja pokera spēlētājs nespēs savaldīt savas emocijas – tā nododot savas kārtis un sniedzot milzu priekšrocības saviem pretiniekiem. Pokera spēlētāja sejai ir jābūt neitrālai, vienalga vai rokās ir ļoti slikta kombinācija, vai rokās ir teju uzvarošā kombinācija, emocijas ir jāpatur sevī!
  • Protams, bez tā, ka ir jāprot neizrādīt savas emocijas, tikpat svarīga ir prasme analizēt situāciju, novērot un pamanīt sīkās nianses, ko pauž vai dara pārējie spēlētāji, tā pamazām uzkrājot informācijas bāzi par spēlētāju ķermeņu valodu, mīmiku un darbībām.
  • Svarīgi, protams, arī uzturēt labas attiecības ar pārējiem spēlētājiem, vienalga vai spēlē online vai piemājas kazino, nekad nevari zināt, kā dažādas situācijas var atspēlēties, tāpēc vienmēr pret pārējiem spēlētājiem jāizturas ar cieņu, lojāli un respektējot godīgas spēles noteikumus.

 

Tikai krājot pieredzi, vērojot un analizējot spēli var kļūt par patiesi veiksmīgu un prasmīgu pokera spēles spēlētāju.

About the author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *