Hokeja popularitāte sporta likmēs Latvijā – tāda pati kā pašam sporta veidam

Hokejs – tas nenoliedzami ir sporta karalis Latvijā. Lai gan daudzi gribētu teikt, ka arī Latvijā tas ir futbols, tieši Latvijas hokejistu rezultāti pasaulē un Latvijas nacionālās hokeja izlases rezultāti pasaules čempionātos liek domāt pavisam citādi. Nereti Latvijas fani pelnīti tiek saukti par labākajiem faniem hokeja pasaulē. Tāpat kā fanu skaits, tāpat arī sporta likmes un to popularitāte hokeja spēlē Latvijā padara hokeju par sporta karali Latvijā.

 

Hokeja sporta totalizators internetā un hokeja sporta likmes Latvijā kopumā piedāvā visi lielākie Latvijas sporta likmju bukmeikeri. Latvijā likmes iespējams likt uz populārākajiem pasaules turnīriem, tajā skaitā:

  • NHL, jeb Nacionālā Hokeja līga
  • KHL, jeb Kontinentālā Hokeja līga
  • Vietējie Eiropas hokeja lielvalstu nacionālie turnīri

 

Īpaši lielu popularitāti hokeja sporta likmju licēji vidū iegūst NHL. Pēdējo trīsdesmit gadu laikā Latvijas spēlētāji ar vien biežāk sāk ieņemt vietas Ziemeļamerikas kontinentā bāzētās hokeja līgas klubos. Mums, protams, vislabāk patīk likt sporta likmes par savējiem un NHL ir ļoti augstu likmju un azarta pilna sporta līga.

 

Patiesa vētra Latvijas sporta likmēs mājo Pasaules čempionāta hokeja laikā, kad sporta likmju pieņemšana burtiski uzsprāgst ar vietējiem sporta likmju mīlētājiem, kas vēlas likt visdažādākās prognozes par visdažādākajiem hokeja notikumiem čempionāta laikā. Populārākās sporta likmes sevī iekļauj likmes par Latvijas iekļūšanu astotdaļfinālā, Latvijas spēlētāju vietu labāko vidū, turnīra medaļu sadalījumu, labākajiem vārtsargiem, uzbrucējiem un tamlīdzīgi. Populāras sporta likmes Latvijā ir arī par čempionāta spēļu norises vietu, kas tiek izvēlētas vairākus gadus pirms paša čempionāta norises.

 

Hokeja sporta likmes Latvijā var likt arī uz hokeja komandu vietu turnīra tabulās pēc turnīru noslēgumiem. Tā piemēram, pasaules hokeja federācijai IIHF ir savs vīriešu un sieviešu hokeja komandu vietu sadalījums, kas tiek publicēts pēc katra čempionāta. Visi lielāki sporta likmju Latvijā uzņēmumi piedāvā likt likmes uz šo vietu sadalījumu pēc pasaules čempionāta. Tāpat sporta likmes internetā var likt arī par dažādu nacionālo līgu rezultātiem pēc kārtējiem čempionātiem.

 

About the author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *